Ligi
Format kurs贸w
NOWY: Bukmacherzy
U偶ywamy plik贸w cookie. Przegl膮daj膮c nasz膮 stron臋, zgadzasz si臋 z nasz膮 polityk膮 plik贸w cookie. Polityka prywatno艣ci i plik贸w cookie

Vasco Da Gama/Caxias do Sul - Sesi-Franca Typy

Od艣wie偶a膰
Zako艅czone 22/02 09:00

Przegl膮d meczu

Dla entuzjast贸w zak艂ad贸w sportowych ten artyku艂 zawiera dok艂adne prognozy statystyczne dotycz膮ce nadchodz膮cego meczu koszyk贸wki pomi臋dzy Vasco Da Gama/Caxias do Sul a Sesi-Franca. Mecz jest zaplanowany jako cz臋艣膰 turnieju Brazylia Mistrzostwa Brazylii. LNB i ma si臋 rozpocz膮膰 o godz. 09:00 w dniu 22.02.

Przepowiednie mecz贸w

Po przeanalizowaniu wszystkich dost臋pnych statystyk Vasco Da Gama/Caxias do Sul i Sesi-Franca mo偶emy stwierdzi膰, 偶e najbardziej op艂acaln膮 opcj膮 obstawiania nadchodz膮cego meczu jest 1x2 - Z2. Nasze prognozy statystyczne pokazuj膮, 偶e obstawianie tego wyniku mo偶e prowadzi膰 do 1.32 wygranej.

22/02/2026

Vasco Da Gama/Caxias do Sul

09:00

Sesi-Franca

Bet:1x2 - Z2

Kursy:1.32

Miejsce Zak艂ad

Wsp贸艂czynniki w momencie publikacji prognozy 22.02.2026 18:42

H2H i poprzednie wyniki

W historii mecz贸w rozegrano 5 mecz贸w pomi臋dzy Vasco Da Gama/Caxias do Sul i Sesi-Franca. 艢redni wynik dru偶yny Vasco Da Gama/Caxias do Sul na mecz to 65, a Sesi-Franca ma 65. Suma w 5 mecz贸w, r贸偶nica mi臋dzy zdobytymi i straconymi punktami wynosi 327-452. Vasco Da Gama/Caxias do Sul wygra艂 mecze 0, a Sesi-Franca wygra艂 mecze 5. Ostatni mecz pomi臋dzy Vasco Da Gama/Caxias do Sul a Sesi-Franca rozegrano o 17.11.25 i zako艅czy艂o si臋 wynikiem 103:61.

艁eb w 艂eb

Wygrywa
Wygrywa
0
5

Kto wygra?

Zag艂osuj, aby zobaczy膰 wynik
Vasco Da Gama/Caxias do Sul
VAS - %
Sesi-Franca
FRA - %

Vasco Da Gama/Caxias do Sul przegl膮d

Na podstawie dost臋pnych statystyk, Vasco Da Gama/Caxias do Sul uczestniczy艂 w meczach 10, wygrywaj膮c mecze 2 i przegrywaj膮c 8. W tych meczach Vasco Da Gama/Caxias do Sul zdoby艂 725 punkt贸w i straci艂 918. 艢rednia dru偶yna Vasco Da Gama/Caxias do Sul zdoby艂a 72.5 punkt贸w na mecz i straci艂a 91.8 punkt贸w. W rezultacie klub uzyska艂 艣redni膮 164.3 straconych i zdobytych punkt贸w.

Sesi-Franca przegl膮d

Klub koszykarski Sesi-Franca bra艂 udzia艂 w meczach 10, dla kt贸rych dost臋pne s膮 statystyki, z wygranymi 6 i przegranymi 4. W tych meczach dru偶yna zdoby艂a 891 punkt贸w i straci艂a 778. 艢rednio w ka偶dym meczu w 10, Sesi-Franca zdoby艂o 89.1 punkt贸w i straci艂o 77.8 punkt贸w. Dlatego Sesi-Franca ma 艣rednio 166.9 zdobytych i straconych punkt贸w na mecz.

Ranking

Zesp贸艂 G Z S SP P
3. Sesi-Franca
28 22 6 2502:2106
20. Vasco Da Gama
27 4 23 1870:2143

Wskaz贸wki dotycz膮ce zak艂ad贸w

Vasco Da Gama/Caxias do Sul

7 / 10 ostatnich mecz贸w Vasco Da Gama/Caxias do Sul we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 2. kwarcie

Sesi-Franca

5 / 10 ostatnich mecz贸w Sesi-Franca we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 2. kwarcie

Sesi-Franca

2 / 5 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Sesi-Franca w 2 kwarcie

Postaw:1x2 - 2 kwarta艂 - Z2

Vasco Da Gama/Caxias do Sul

7 / 10 ostatnich mecz贸w Vasco Da Gama/Caxias do Sul we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 3. kwarcie

Sesi-Franca

5 / 10 ostatnich mecz贸w Sesi-Franca we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 3. kwarcie

Sesi-Franca

2 / 5 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Sesi-Franca w 3 kwarcie

Postaw:1x2 - 3 kwarta艂 - Z2

Sesi-Franca

5 / 10 ostatnich mecz贸w Sesi-Franca we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 1. kwarcie

Sesi-Franca

2 / 5 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Sesi-Franca w 1 kwarcie

Postaw:1x2 - 1 kwarta艂 - Z2

Vasco Da Gama/Caxias do Sul

3 / 10 ostatnich mecz贸w Vasco Da Gama/Caxias do Sul we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 3. kwarcie

Vasco Da Gama/Caxias do Sul

3 / 5 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Vasco Da Gama/Caxias do Sul w 3 kwarcie

Sesi-Franca

5 / 10 ostatnich mecz贸w Sesi-Franca we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 3. kwarcie

Postaw:1x2 - 3 kwarta艂 - Z1

Vasco Da Gama/Caxias do Sul

8 / 10 ostatnich mecz贸w Vasco Da Gama/Caxias do Sul we wszystkich rozgrywkach zako艅czonych pora偶k膮

Sesi-Franca

6 / 10 ostatnich mecz贸w Sesi-Franca we wszystkich turniejach zako艅czonych jej zwyci臋stwem

Sesi-Franca

5 / 5 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂o si臋 zwyci臋stwem Sesi-Franca

Postaw:1x2 - Z2

Vasco Da Gama/Caxias do Sul

8 / 10 ostatnich mecz贸w Vasco Da Gama/Caxias do Sul we wszystkich rozgrywkach zako艅czonych pora偶k膮

Vasco Da Gama/Caxias do Sul

5 / 5 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂 si臋 zwyci臋stwem Vasco Da Gama/Caxias do Sul

Sesi-Franca

6 / 10 ostatnich mecz贸w Sesi-Franca we wszystkich turniejach zako艅czonych jej zwyci臋stwem

Sesi-Franca

5 / 5 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂o si臋 zwyci臋stwem Sesi-Franca

Postaw:Zwyci臋zca - Zesp贸艂 2

Wsp贸艂czynniki w momencie publikacji prognozy 22.02.2026 18:42